Paslaugos

Pilnų ir dalinių krovinių pervežimas kelių transportu i Rusiją, Baltarusiją, Kazachstaną taip pat ir Europos sąjungos viduje. UAB „KPT Group“ sudaro optimaliausią krovinio gabenimo maršrutą leisiantį optimizuoti transporto kaštus. Siūlome didelį kelių transporto priemonių parką, teikiame įvairių gabaritų krovinių transportavimo paslaugas tarptautiniais maršrutais. Laikydamasi griežto grafiko užtikrinsime itin tikslius krovinio išsiuntimo ir gavimo terminus. Kiekvienas maršrutas planuojamas individualiai, todėl pasiekiamos optimaliausios krovinio gabenimo sąnaudos. Ilgametę darbo patirtį turinti komanda suteiks operatyvią ir išsamią informaciją apie krovinio judėjimą ir užtikrins maksimalų krovinio saugumą.
UAB „KPT Group“ teikia nestandartinių, ypatingų reikalavimų ir pavojingų krovinių gabenimo paslaugas, vykdo maisto ir skystųjų produktų transportavimo užduotis. siūlome įvairiu pavojingumo ADR klasių 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 pervežimus.
Krovinių transportavimas vandeniu yra vienas ekonomiškiausių būdų, rekomenduojamas tuo atveju, kai krovinio gabenimo laikas neatlieka lemiamo vaidmens. Laivais transportuojami standartiniai ir šių reikalavimų neatitinkantys kroviniai, o itin didelė keliamoji galia leidžia plukdyti sunkius ir didelių gabaritų krovinius. Patikimi konteineriai apsaugo nuo fizinių pažeidimų ir leidžia transportuoti įvairios agregatinės būsenos produktus, t. y. kietas, birias ir skystas medžiagas. Įvertinus atskiro krovinio kiekį ir individualius jo išmatavimus, parenkami skirtingo dydžio transportavimo konteineriai. UAB „KPT Group“ bendradarbiauja su patikimais partneriais, teikia pilnų konteinerių ir dalinių krovinių gabenimo paslaugas. Krovinių transportavimas vykdomas šalies vandenų keliais ir jūromis. Puikiai išvystyta logistikos infrastruktūra užtikrina, jog visi klausimai, susiję su jūrų transporto paslaugomis, bus išspręsti sklandžiai ir operatyviai. Bendrovėje dirbantys jūrų transporto ekspertai, įvertinę konkretaus krovinio ypatybes ir kliento lūkesčius, siūlo efektyvius, praktiškus ir konkurencingus sprendimus, realizuojančius konkrečios pramonės srities ir individualaus užsakovo poreikius. Teikiame konteinerių pristatymo į (iš) jūrų uostų paslaugas, pildom su krovinių gabenimu susijusius dokumentus, atlieka muitinės tarpininko užduotis, teikia pilnai išvystytos infrastruktūros paslaugas, organizuoja krovinių paėmimo ir pristatymo darbus.
UAB „KPT Group“ teikia profesionalias oro logistikos paslaugas. Krovinių transportavimas vykdomas į visas pasaulio valstybes, skraidinant standartinius, negabaritinius, pavojingus ir temperatūrinio režimo reikalaujančius krovinius. Bendrovė teikia krovinio dokumentų ruošimo ir tarpininkavimo muitinėse paslaugas. Klientui pageidaujant, vykdome krovinių sandėliavimo, rūšiavimo ir pakavimo darbus, organizuoja krovinio paėmimo ir pristatymo užduotis. Krovinių transportavimas oro keliais yra greičiausias ir saugiausias įvairiarūšių krovinių gabenimo būdas, ypatingą dėmesį skiriantis skubiems, greitai gendantiems, pavojingiems ir didelės vertės kroviniams. Krovinių gabenimas gali būti vykdomas įvairiomis pasaulio šalių kryptimis, realizuojant minimalių pristatymo terminų reikalavimus, t. y. oro transportas ir išplėtota infrastruktūra leidžia įveikti itin didelius atstumus maksimaliai trumpu laiku.
UAB „KPT Group“ pildo muitinės dokumentus, rūpinasi muito mokesčiais ir teikia kitas su muito procedūromis susijusias paslaugas. Siūlome krovinių sandėliavimo ir muitinės tarpininko paslaugas. UAB „KPT Group“ ruošia muitinės dokumentus, rūpinasi importo, eksporto ir tranzito procedūromis, pildo CMR ir TIR knygeles, ruošia TIR elektroninius duomenis. Bendrovė atstovauja klientus muitinėse, padeda gauti reikiamus leidimus, sertifikatus ir pažymas, rūpinasi muitinės atliekamų procedūrų kontrole ir konsultuoja visais muitinės dokumentacijos ir formalumų klausimais. Muitinės tarpininko paslaugos – palengvina sudėtingas muitines procedūras, užtikrina krovinio gabenimo ir sandėliavimo darbų sklandumą.
Siūlome patikimas krovinių draudimo paslaugas. Ilgametę darbo patirtį turintys specialistai, įvertinę konkretaus krovinio savybes ir individualius kliento lūkesčius, siūlo optimaliausias draudimo paslaugas ir konsultuoja visais draudimo klausimais. Bendradarbiaudami su patikimomis draudimo bendrovėmis ir atsižvelgdami į visas planuojamo pervežimo subtilybes, bendrovė „KPT Group“ siūlo palankiausias draudimo kainas. Svarbiausias draudimo paslaugų tikslas – užtikrinti transportuojamo krovinio saugumą. Krovinių draudimo paslaugos gali apimti visus pavojus, gręsiančius konkretaus draudimo metu, arba pagrindines krovinio sugadinimo ir sunaikinimo rizikas. Papildomas krovinių draudimas sumažina krovinio sugadinimo riziką ir apsaugo nuo papildomų nuostolių, transportuojant didelės vertės prekes. Krovinių draudimu gali būti draudžiamos prekės, transportuojamos visų rūšių transporto priemonėmis, kurios yra naudojamos krovinių pakrovimui ir iškrovimui. Kroviniai gali būti draudžiami vienkartiniu draudimu arba sudarant ilgalaikes draudimo sutartis. Pasirašyta draudimo sutartis padės išvengti galimų finansinių nuostolių ir ginčų, leis kontroliuoti verslo išlaidas ir užtikrins transportavimo darbų sklandumą.